اجرای پویش مرهم زائر۲ در استان یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای پویش مرهم زائر۲ به منظور کمک رسانی به زائران اربعین حسینی و فعالیت‌های بشردوستانه خبر داد.

اجرای پویش مرهم زائر۲ در استان یزد

به گزارش حرف ناب از یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر استان، دکتر محسن حرازی زاده یزدی اظهار کرد: فراخوان تامین دارو و تجهیزات پزشکی زائران اربعین و سایر برنامه‌های بشردوستانه در جمعیت هلال احمر استان یزد در حال برگزاری است به طوری که هموطنان می‌توانند با هر شرایط مالی در اندازه توان خود در ثواب این طرح مشارکت کنند.

وی با اشاره به اجرای پویش مرهم زائر۲ (تامین دارو و تجهیزات پزشکی به زائران اربعین حسینی) افزود: هموطنان نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای این کار خیر به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ و یا با کد دستوری #۳*۱۱۲* واریز کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: تمامی بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های خصوصی می‌توانند با ارسال عدد ۴۰ به سامانه پیامکی ۰۹۹۹۹۱۱۲۱۱۲ در راستای مسئولیت اجتماعی ما را در این امر خداپسندانه یاری کنند.

دکتر حرازی زاده یزدی در پایان خاطرنشان کرد:‌ جمعیت هلال احمر بعنوان یک جمعیت مردمی مسئولیت ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین حسینی را بر عهده دارد.

پایان پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید